Cyklo-Ski Open

Elektrosada

27. 8. 2016

Elektrosa osazená tichým a kvalitním motorem 350W ES POWER.

Výkonnější verze tichého spolehlivého motoru značky GAOMOTOR s nominálním výkonem 350W a špičkovým výkonem neobsahuje žádné převody, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a bezhlučnost. Motor vhodný i do náročného terénu je určen pro použití s kazetou a kotoučovými, nebo brzdami „V“.

Motor dodáváme zapletený do kvalitních českých ráfků REMERX o velikostech 26″,27,5″ a 28″ Kvalitně zpracovaná baterie s kapacitou 10,4Ah – 11,6 a BMS obsahuje články SAMSUNG, které zajistí stabilní výkon a dlouhou životnost baterie. Navíc má integrován modul BLUETOOTH pro budoucí propojení např. s mobilními telefony.

Programovatelný LCD displej s podsvícením na jehož těle naleznete i ovládací prvky, Vám podá informace o aktuální rychlosti, stupni asistence a výkonu. Navíc obsahuje kompletní funkce tachometru.Displej má integrované USB pro nabíjení Vašeho mobilního telefonu, mp3 přehrávače, předního světla, nebo jiného zařízení. Snímač šlapání s 24 pulzními signály za jedno otočení pro extrémně rychlé reakce je navržen pro snadnou montáž na levou stranu středové osy bez nutnosti zásahů do předních převodníků. Díky vysoké reakční rychlosti snímače není v případě hydraulických brzd nutné použití odpojovače motoru.

Dojezd: až 95Km na jedno nabití (dojezd závisí na mnoha faktorech – váha jezdce, terén, kopcovitost, nahuštění pneumatik, nastavený asistenční stupeň, výkon jezdce atd… 

Cena: 24 990Kč

© 2022 Cyklo-Ski Open

Administrace